A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

САМООЦІНЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ – СКЛАДОВА ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Дата: 25.11.2021 06:56
Кількість переглядів: 7

Кожен заклад освіти має надавати якісні освітні послуги всім дітям, незалежно від їхньої статі, економічного статусу, етнічного походження чи освітніх потреб. Усі освітні та управлінські процеси, що відбуваються у закладі освіти, мають бути спрямовані на надання якісних освітніх послуг (якості освітньої діяльності, що призводить до якості результатів навчання учнів).
Для того, щоб всі компоненти освітньої системи функціонували ефективно, необхідно створити внутрішню систему забезпечення якості освіти, яка дозволить вивчати освітні та управлінські процеси та постійно їх вдосконалювати.

24.11.2021 року з метою надання інформаційно-методичної допомоги щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено онлайн-семінар «Самооцінювання діяльності закладу – складова внутрішньої системи забезпечення якості освіти» для керівників закладів загальної середньої освіти.

Дізнатися більше:
???? Про якісну школу ???? https://qualityeducation.org.ua/
???? Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти ???? https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v1480729-20#Text
???? Навчальний курс «Управління якістю освіти в школі» ???? https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+QMS101+2021_T2/about
???? «Абетка для директора» ???? https://sqe.gov.ua/diyalnist/rekomendacii-zakladam-osviti/

#ВСЗЯО #ЗЗСО #ЯкіснаОсвіта #ЗмінюємоОсвітуРазом #ЯкістьОсвітиХарків #Самооцінювання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора