A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

11.02.2022  Аліною ТОКАР, психологом КУ «Краснокутський ЦПРПП» на платформі Google Meet для вчителів  фізики Краснокутської СТГ в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) була проведена палітра досвіду

Дата: 11.02.2022 07:33
Кількість переглядів: 11

11.02.2022  Аліною ТОКАР, психологом КУ «Краснокутський ЦПРПП» на платформі Google Meet для вчителів  фізики Краснокутської СТГ в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) була проведена палітра досвіду за темою: «Підвищення ефективності викладання фізики в умовах дистанційного та змішаного навчання». Під час онлайн-засідання було представлено презентації:

1. "Аналіз олімпіадних робіт" - Поповічук Валентина Володимирівна, голова ТМО, вчитель фізики Краснокутського ліцею.

2.  "STEM- освіта" - Рябокінь Алла Сергіївна, вчитель фізики Колонтаївського ліцею".

3. "Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів, шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процесі навчання фізики" - Богодущенко Павло Олександрович, вчитель фізики Слобідської гімназії.

4. "Шляхи  підвищення якості підготовки учнів до ЗНО з фізики: проблеми, виклики, перспективи".

В онлайн-засіданні ТМО взяли участь 10  вчителів із  14 ЗЗСО селищної територіальної громади. Всі презентації будуть розміщені на офіційному веб-сайті КУ «Краснокутський ЦПРПП» в розділі «ПРОФЕСІЙНІ СПІЛЬНОТИ».

Щиро дякуємо за участь! Сподіваємось на подальшу співпрацю!« повернутися

Вхід для адміністратора