A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За результатами І (територіального) етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Ми - за безпечне майбутнє" на протипожежну та техногенну тематику у 2021/2022 навчальному році переможцями стали:  

Дата: 22.02.2022 13:06
Кількість переглядів: 18

За результатами І (територіального) етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Ми - за безпечне майбутнє" на протипожежну та техногенну тематику у 2021/2022 навчальному році переможцями стали:  

І місце - Перепелиця Тетяна, учениця 2  класу Колонтаївського ліцею, номінація "Художній твір"; керівник - Клочан Віра Іванівна, вчитель початкових класів Колонтаївського ліцею; 

І місце - Цацуліна Олександра, учениця 6 класу Краснокутського ліцею N 2, номінація "Художній твір" керівник - Скляр Валентина Олексіївна, вчитель української мови та літератури Краснокутського ліцею N 2;

І місце - Скляр Олександр, учень 6 класу Костянтинівського ліцею, номінація "Поетичний твір"; керівник - Комар Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури Костянтинівського ліцею;

І місце - Каланчук Марина, учениця 10 класу Колонтаївського ліцею, номінація "Художній твір"; керівник - Гончаренко Любов Іванівна, вчитель української мови та літератури Колонтаївського ліцею;

ІІ місце - Тільна Поліна, учениця 3 класу Олексіївського ліцею, номінація "Художній твір";

ІІ місце - Зіненко Каріна, учениця 5 класу Колонтаївського ліцею, номінація "Художній твір";

ІІ місце - Марюха Діана, учениця 5-В класу Краснокутського ліцею, номінація "Художній твір"; 

ІІ місце - Прусік Ростислав, учень 5 класу Городнянської філії Козіївського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІ місце - Колпакова Марія, учениця 6-А класу Краснокутського ліцею, номінація "Художній твір";

ІІ місце - учениця 10 класу Костянтинівського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Богданов Арсеній, учень 4 класу Олексіївського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Скляр Анастасія, учениця 4 класу Городнянської філії Козіївського ліцею, номінація "Художній твір";

ІІІ місце - Байдала Олександр, учень 6 класу Городнянської філії Козіївського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Лисенко Аріадна, учениця 6 класу Краснокутського ліцею N 2, номінація "Художній твір";

ІІІ місце - Профатило Ірина, учениця 7 класу Городнянської філії Козіївського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Іменинник Віталій, учень 9 класу Качалівського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Курильчук Діана, учениця 9 класу Костянтинівського ліцею, номінація "Поетичний твір";

ІІІ місце - Колісник Віолетта, учениця 10 класу Олексіївського ліцею, номінація "Художній твір";

ІІІ місце - Прохорова Софія, учениця 10 класу Краснокутського ліцею, номінація "Поетичний твір".

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових перемог. 

Всі переможці І (територіального) етапу будуть нагороджені грамотами КУ "Краснокутський ЦПРПП", а учасники, які посіли І місце, отримають також і грошову винагороду від організаторів конкурсу. Щиро дякуємо за участь! Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів та перемоги на районному етапі конкурсу!



« повернутися

Вхід для адміністратора