A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

30.08.2021 на платформі Google Meet для педагогічних працівників Краснокутської територіальної громади у межах серпневого педагогічного тижня у 2021 відбулася локація за напрямом: "Філологічні дисципліни. Нова українська школа: перехід на наступний

Дата: 30.08.2021 08:43
Кількість переглядів: 131

30.08.2021 на платформі Google Meet для педагогічних працівників Краснокутської територіальної громади у межах серпневого педагогічного тижня у 2021 відбулася локація за напрямом: "Філологічні дисципліни. Нова українська школа: перехід на наступний рівень, впровадження нового Державного стандарту". Під час онлайн-засідання було представлено презентації:

1.  Філологічні дисципліни. Нова українська школа: перехід на наступний рівень, впровадження нового Державного стандарту. (Цовма Н.В., голова ТМО вчителів української мови та літератури).

2. Методичні рекомендації про викладання зарубіжної літератури в 2021/2022 н.р. (Давидич Н.М., голова ТМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови).

3. Модельні програми з іноземних мов. Модерний pick up уроків іноземної мови - територія НУШ. (Маслій О.О., голова ТМО вчителів іноземної мови).

Координатор ТМО вчителів напряму "Філологічні дисципліни" - Шпарага Аліна Вікторівна, консультант КУ " Краснокутський ЦПРПП".

Щиро дякуємо всім освітянам за участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

       


« повернутися

Вхід для адміністратора