A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Платформи і сервіси

  

 Всеукраїнська школа онлайн         Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів.


 

 

 

 

 

EdWay       Онлайн-платформа для підвищення кваліфікаціїї педагогічних працівників


 

 Educational Era    Студія онлай-освіти, яка розробляє онлайн-курси, інтерактивні підручники та освітні спецпроєкти.


   

Prometheus Дає можливість розкрити свій потенціал, опанувавши актуальні навички на онлайн-курсах від кращих викладачів на найбільшій освітній платформі України.


  

Moodle Повнофункціональна безкоштовна навчальна платформа  для дистанційного навчання та створення електронних курсів.


   

iLearn Підготовка до ЗНО: вебінари, тести, тренажери ЗНО, курси з найкращими репетиторами.


                  

 Мій клас Українська електронна освітня система "Мій клас" - це технологія дистанційного навчання, що економить час вчителю та робить навчання школярів більш цікавим.


 

Padlet Це віртуальна стіна, на яку можна прикріпляти фото, файли, посилання на інтернет-сторінки та замітки.


   

Classtime  Платформа для створення інтерактивних навчальних додатків, яка дозволяє вести аналітику навчального процесу і реалізовувати стратегії індивідуального  підходу.  


   

Equity maps Інструмент для проведення дискусійного клубу, проведення занять у форматі лекцій, залучення учнів до активних обговорень. Усі дані перетворюються на статистику та фіксуються додатком у вигляді графіків та діаграм.


 

 Google Classroom Безкоштовний веб сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Це один із сервісів Google, призначений для створення віртуальних класів.


Google Forms Сервіс хмарних технологій для формування системи тестів контролю навчальної діяльності учнів. Застосування форм надає нові можливості створення динамічних і актуальних додатків на основі інформаційно-цифрових технологій для застосування в дистанційному навчанні.


 

Google Meet Сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей. Максимальна кількість учасників відеозустрічі залежить від використовуваної версії G Suite, як правило це не більше 100 учасників. Обмежень у часі проведення відеозустрічей немає.


   

Zoom Сервіс для проведення онлайн-зустрічей та відеоконференцій.


 

Prosvita Це платформа онлайн-навчання, яка дозволяє викладачам наповнювати програму свого предмету з онлайн доступом для учнів.


LearningApps.org Онлайн-сервіс створений для підтримки навчання та викладання.


Google Sites Сервіс для створення сайтів де можливо розміщувати як текстові документи, презентації, відео, фото, форми для опитування, так і посилання на них. Інформацію можна систематизувати за класами у вигляді сторінок сайту.


 

ClassDojo Об'єднує вчителів з учнями та батьками (класне співтовариство).

Вхід для адміністратора