A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Загальна середня освіта

 

Абетка для директора. Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти.

Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти (К., 2021). Далі за посиланням:https://sqe.gov.ua/diyalnist/rekomendacii-zakladam-osviti/


 Абетка для директора. Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти (К., 2020) 

 

 


 Абетка для директора. Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти

 

 

 

 

 

 

 Інституційний аудит є інструментом зовнішньої системи забезпечення якості освіти

 

 

 


Якісною школу роблять насамперед діти і вчителі, об’єднані спільними цінностями та прагненням до розвитку. А вже потім – стіни і красиві парти.

 . 

 


ці

План проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти у 2022 році

Наказ Державної служби якості освіти України від 19.11.2021 № 01-11/86 "Про затвердження плану проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти у 2022 році"

Міністерством освіти і науки України внесено зміни до Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти та затверджено Порядок проведення позапланових перевірок закладів загальної середньої освіти

Наказ МОН від 30.04.2021 № 493 "Деякі питання здійснення державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої освіти"


Наказ МОН від 09.01.2019 № 17 "Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти"


Лист МОН від 14.08.2020 № 1/9-436 “Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)”

Лист Державної служби якості освіти України від 28.05.2019 № 01/01-22/1333 "Щодо окремих питань формування системи забезпечення якості освіти"


Постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 338 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальної середньої освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"


Методичні рекомендації щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах

Методичні рекомендації для закладів загальної середньої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності

Орієнтовні рівні якості освітніх та управлінських процесів для самооцінювання закладу освітиВебінар "Результати самооцінювання - основа розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах"


Вебінар "Як у школі сформувати систему забезпечення якості освіти"


Вебінар "Як розбутувати у школі внутрішню систему забезпечення якості освіти"


Вебінар "Самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти"


Вебінар "Як ефективно розбудувати систему забезпечення якості освіти: алгоритм дій"


Спецкурс "Інституційний аудит якості організації освітнього процесу закладу загальної середньої освіти: умови проведення та заходи поліпшення"

Кодекс безпечного освітнього середовища

 

Вхід для адміністратора