A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

31.08.2022 на платформі Google Meet для вчителів іноземної мови, в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) та в межах педагогічної онлайн - толоки "Україна - мій дім! Тримаємо освітній фронт разом!", відбувся педагогічний діалог

Дата: 31.08.2022 17:00
Кількість переглядів: 48

 

31.08.2022 на платформі Google Meet для вчителів іноземної мови, в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) та в межах педагогічної онлайн - толоки "Україна - мій дім! Тримаємо освітній фронт разом!", відбувся педагогічний діалог на тему: "Особливості організації освітнього процесу в НУШ у 2022/2023 н.р. Упровадження Державного стандарту базової середньої освіти на уроках іноземної мови, навчання за модельними програмами".
Під час онлайн-засідання обговорили питання:
1. "Особливості організації освітнього процесу в НУШ у 2022/2023 н.р." - Маслій О.О., голова ТМО.
2. "Упровадження Державного стандарту базової середньої освіти на уроках іноземної мови, навчання за модельними програмами"- Маслій О.О., голова ТМО.
Координатор ТМО вчителів іноземної мови - Поліщук С.М., консультант ЦПРПП.
В онлайн-засіданні ТМО взяли участь 15 вчителів із 12 ЗЗСО селищної територіальної громади. Всі презентації та матеріали засідання будуть розміщені на офіційному веб-сайті КУ "Краснокутський ЦПРПП" в розділі "ПРОФЕСІЙНІ СПІЛЬНОТИ". 
Щиро дякуємо за участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!« повернутися

Вхід для адміністратора