A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОКУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18.04.2023 на платформі Google Meet для вчителів предмета «Захист України» в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) відбувся методичний івент

Дата: 18.04.2023 16:29
Кількість переглядів: 60

 

18.04.2023 на платформі Google Meet для вчителів предмета «Захист України» в рамках ТМО (територіального методичного об'єднання) відбувся методичний івент на тему: "Планування та організація проведення навчально-польових занять із предмета «Захист України» у 2022/2023 н.р. Інструктивно-методичне заняття».

В рамках засідання відбулося:

1. Інструктивно-методичне заняття «Вибухонебезпечні матеріали» - Киргач Ю.А., житель Краснокутщини, сапер, учасник АТО та бойових дій повномасштабного вторгнення.

2. Обговорення питань щодо планування та організації проведення навчально-польових занять із предмета «Захист України»: обмін досвідом - присутні вчителі предмета «Захист України».

Координатор ТМО вчителів предмета «Захист України» - Шпарага А.В., консультант Центру.

В онлайн-засіданні ТМО взяли участь 8 вчителів із 8 ЗЗСО селищної територіальної громади.

Щиро дякуємо за участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!



« повернутися

Вхід для адміністратора