Щиро вітаємо тренерів-педагогів курсів підвищення кваліфікації за рахунок освітньої субвенції НУШ для вчителів 5-6 класів ХАРКІВЩИНИ
Щиро вітаємо тренерів-педагогів Світлану ВʼЮННИК, вчителя Краснокутського ліцею № 1, та Вікторію КОВАЛЕВСЬКУ, вчителя Краснокутського ліцею № 2, які викладали у період лютий-травень 2024 на курсах підвищення кваліфікації за рахунок освітньої субвенції НУШ для вчителів 5-6 класів ХАРКІВЩИНИ, та тренера-педагога Ларису БЄЛЄНКОВУ, вчителя Краснокутського ліцею № 1, яка викладала упродовж травня 2024 на курсах підвищення кваліфікації за рахунок освітньої субвенції НУШ для вчителів 5-6 класів ХАРКІВЩИНИ.
Дякуємо за сумлінну і наполегливу працю та високий рівень професійної майстерності. Пишаємося нашими колегами, їхніми вміннями та бажанням ділитися досвідом з іншими!Бажаємо успіхів та не зупинятись на досягнутому!
Тренери-педагоги відзначені подяками КУ «Краснокутський ЦПРПП».